IX edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia

 

Za nami IX edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Nasi uczniowie kilka dni przygotowywali się do obchodów tego święta, przypominając sobie tabliczkę mnożenia, przygotowując plakaty oraz dekorując szkołę.

4 października wybrani uczniowie – egzaminatorzy – sprawdzali „tabliczkową wiedzę” swoich kolegów. Akcja miała na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Dla uczniów, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, była okazją nadrobienia tych zaległości. Bo o to właśnie chodzi – uczniowie dobrze się bawiąc oraz podejmując szereg dodatkowych działań sprawiają, że tabliczka mnożenia przestaje być trudna i nudna…

Zdobyte przez 59 uczniów  tytuły i certyfikaty przemawiają za tym, iż tabliczka mnożenia jest na wysokim poziomie. Obchody  Światowego Dnia Tabliczki  wzbudziły w naszych uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły chęć do zdrowej rywalizacji.

      Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Szczególne podziękowania należą się egzaminatorom, którzy  odpowiedzialnie podeszli do swojej roli . Gratulujemy tym, którzy zdobyli tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia i zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy w kolejnym roku szkolnym.

Koordynatorzy Lokalni ŚDTM 2019

Beata Marcińska

Halina Marcińska

Brak możliwości komentowania.