Gminny Turniej Tenisa Stołowego

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W STRZEPCZU.

W naszej szkole dnia 28.10.2019r. odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Wzięły w nim udział drużyny ze szkół podstawowych naszej gminy w dwóch kategoriach: chłopcy klasy IV-VI oraz VII-VII, dziewczęta klasy IV-VI oraz VII-VIII.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

W kategorii kl. VII-VIII w grupie chłopców:

I miejsce zdobyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Strzepczu: Maksymilian Kozerski i Jakub Nastały, którzy reprezentowali naszą szkołę i gminę na Turnieju Powiatowym. Zajęli tam IV miejsce. Serdecznie gratulujemy!

II miejsce – Szkoła Podstawowa z Pobłocia,

III miejsce – Szkoła Podstawowa z Lini,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa z Niepoczołowic.

W kategorii kl. VII-VIII  w grupie dziewcząt:

I miejsce zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Pobłociu: Aleksandra Kotłowska i Natalia Wojewska.

II miejsce – Szkoła Podstawowa z Lini,

III miejsce – Szkoła Podstawowa z Głodnicy,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa ze Strzepcza,

V miejsce – Szkoła Podstawowa z Niepoczołowic.

W kategorii kl. IV-VI w grupie chłopców:

I miejsce zdobyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Pobłociu: Piotr Rzepa i Paweł Wos.

II miejsce – Szkoła Podstawowa ze Strzepcza,

IV miejsce – Szkoła Podstawowa z Niepoczolowic.

W kategorii dziewcząt kl. IV—VI w grupie dziewcząt:

I miejsce wywalczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej w Strzepczu: Laura Szaradowska i Nikola Kreft, które reprezentowały naszą szkołę i gminę w Turnieju Powiatowym, Dziewczęta zdobyły tam V miejsce. Serdecznie gratulujemy!

II miejsce – Szkoły Podstawowej z Pobłocia,

III miejsce – Szkoły Podstawowej z Lini

IV miejsce – Szkoły Podstawowej z Niepoczołowic.

Uczniowie zostali nagrodzeni medalami i pamiątkowymi dyplomami za udział. Natomiast za zdobycie I-go miejsca otrzymali puchary ufundowane przez Dyrektora Gminnego Domu Kultury w Lini –  Panią Kamilę Soroko.

Dziękujemy tegorocznym uczestnikom turnieju za przybycie i zapraszamy za rok!