Uczniowie na meczu Arki Gdynia

Dnia 29.09.2024r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wydarzeniu sportowym, jakim był mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Arka Gdynia i Chrobry Głogów. Spotkanie odbyło się na stadionie Miejskim  w Gdynii.

Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 12.00 , kiedy to kibice zaczęli zapełniać trybuny stadionu, tworząc niezwykłą atmosferę. Mimo początkowo chłodnej pogody, na obiekcie zebrało się wielu kibiców, którzy chcieli wspierać swoje drużyny. Na początku odśpiewano hymn Kaszubski i Hymn Arki Gdynia.

Gra była bardzo zacięta i wyrównana. Już od pierwszej minuty było widać, że obie drużyny są bardzo dobrze przygotowane i zmotywowane. Do przerwy wynik pozostawał bezbramkowy. Po przerwie, Arka Gdynia wyszła na prowadzenie po trafieniu Karola Czubaka w 80 i 86 minucie.  Arka Gdynia zwyciężyła 2:0.

Po meczu obie drużyny zebrały się na boisku, aby podziękować kibicom za wsparcie.

Podsumowując, wydarzenie to nie tylko stanowiło emocjonujące widowisko dla kibiców, ale także ukazało wartości sportowe, takie jak duma narodowa, zaangażowanie i wsparcie, które przekraczają granice drużyn sportowych i gatunku. Mecz piłki nożnej nie tylko przyniósł wiele emocji naszym uczniom, ale również wiele pozytywnych doświadczeń dla wszystkich uczestników.