PODZIĘKOWANIE DLA SŁUŻB MEDYCZNYCH W DOBIE WALKI Z KORONAWIRUSEM

Uczniowie klasy I , II i III naszej szkoły pod opieką pani Bożeny i pani Izabeli oraz uczniowie klasy Vb pod opieką pani Teresy postanowili podziękować i wyrazić swoje uznanie dla lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, salowych, laborantów i innych osób dbających o ochronę zdrowia i poświęcenie w codziennej walce z koronawirusem.

Na zajęciach edukacji plastycznej oraz technicznej wykonali laurki, które postanowiliśmy wysłać do szpitali zakaźnych na terenie naszego województwa w dowód wdzięczności za trud i poświęcenie w walce z pandemią Covid – 19.

W tych trudnych czasach jeszcze bardziej istotne stają się takie wartości jak solidarność, życzliwość, czy jedność. Dziś nie tylko pieniądze, ale też słowa i gesty nabierają ogromnej mocy. Dają nadzieję i mobilizują do działania ponad siły. Wśród nas są ludzie wyjątkowi, ludzie, którzy stają na pierwszej linii frontu walki z pandemią. To oni ratują życie, narażając własne. Mimo rozłąki z rodziną i końcowego wyczerpania niosą nam wszystkim pomoc. Jesteśmy przekonani, że dziś setki tysięcy osób myśli podobnie jak my i razem możemy pokazać, że jesteśmy z Nimi.

DRODZY MEDYCY!

Doceniamy Wasze poświęcenie i oddanie. Dziękujemy Wam bardzo. Życzymy jednocześnie zdrowia i wytrwałości. Każdego dnia zasługujecie na nasze jak najgłośniejsze: DZIĘKUJEMY!!!

Brak możliwości komentowania.